Atomizer (Atomizör) Açık Alan Uygulama

Atomizer (Atomizör) Açık Alan Uygulama

Erzurum Etik ilaçlama; alanında uzman ekibi ve deneyimi sayesinde ev ve iş yerlerinizdeki haşerelerden kurtulmanız için farklı çözümler sunmaktadır. Pek çok haşere ilaçlama şirketi, kalitesiz ilaç ya da deneyimsiz ekip tercihinden ötürü, bu alanda istenilen verimin alınmasına engel olmaktadır. Erzurum Etik ilaçlama ise sektöründe yıllardır hizmet vermiş ekip üyelerinden oluşan, %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir şirkettir.Hamam böceği, kulağa kaçan, gümüş böceği, tahta kurusu, karınca, kara fatma, kene, pire, yılan, örümcek, fare gibi aklınıza gelebilecek her türlü haşere ilaçlaması konusunda, deneyimimiz ve edindiğimiz referanslarımızla kalıcı çözümler sunmaktayız.

Tüm haşere ilaçlama işlemleri birbirinden farklıdır. Kimi haşere türleri 6 ayda bir, kimileri de yıllık düzenli olarak ilaçlamayı gerektirir. Sağlık bakanlığı onaylı halk sağlığına uygun ilaçlarla gerçekleştirilen ilaçlamalarda, dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunmaktadır.

Erzurum Etik ilaçlama olarak; ilaçlama ekibi çağırırken, şirketin biyosidal ürün uygulayıcı çalışanlarının deneyimine dikkat etmenizi öneririz. Çünkü ülkemizde bu işi deneyimsiz ve sağlık bakanlığı onayı olmadan yapan birçok şirket ve çalışanı bulunmaktadır. Ayrıca haşere ilaçlama ile ilgili sertifika ve eğitim bilgilerine dair sorular sormayı ihmal etmeyin. İlaçlama hizmetlerinin ne kadar etkili olduğu ve herhangi bir garantisi olup olmadığı da önemli bir konudur.

İlaçlama alanında hizmet veren birçok şirket, hangi haşere için hangi ilacın kullanılacağı konusunda dahi bazen yetersiz kalabilmektedir. Bu durumda evdeki yiyecek içecekler dahi gereksiz yere etkilenmektedir. Benzeri durumlardan sakınmak için haşere ilaçlama şirketi seçerken dikkatli olmanızda yarar vardır.